Gavus žalią šviesą renginiams aiškėja, kas bus pirmieji 150 fanų „Ryto“ ir „Lietkabelio“ dvikovoje

2021-04-16

Egidijaus Kriaučiūno nuotrauka

Vyriausybei nutarus nuo pirmadienio leisti sporto renginiuose dalyvauti žiūrovams, skelbiama, jog kitą savaitę Panevėžio „Cido“ arenoje vyksianti svarbi LKL dvikova tarp Panevėžio „Lietkabelio“ ir Vilniaus „Ryto“ klubų pirmąkart šiemet atvers duris lankytojams, tačiau į areną galės patekti ne bet kas.

Primename, kad ketvirtadienio popietę vykusiame Vyriausybės posėdyje buvo nutarta pratęsti karantiną iki birželio, o taip pat palaipsniui švelninti ribojimus prekybos vietoms, kultūros, sporto bei maitinimo įstaigoms. Tarp jų – nuo pirmadienio leista organizuoti renginius uždarose erdvėse užpildant 30% visų sėdimų vietų, tačiau neviršijant 150 žiūrovų ribos.

Panevėžio „Cido“ arena praneša, kad balandžio 21 dieną vyksiančiose „Lietkabelio“ ir „Ryto“ rungtynėse pirmąjį 150 laimingųjų sudarys klubo rėmėjai, VIP ložių nariai, ištikimiausi komandos sirgaliai iš „Cardinal Red Legion“ fanų grupės ir 2020/21 metų sezono „Lietkabelio“ klubo abonementą įsigiję sirgaliai.

Karolio Kavolėlio nuotrauka

Pranešama, kad, pagal Vyriausybės nutarimą, bilietai bus platinami tik elektroniniu būdu. Abonemento savininkai sulauks specialaus kvietimo elektroniniu paštu su nurodytomis vietomis, o atvykę į areną taip pat gaus ir FPP2 apsauginius respiratorius-kaukes. Saugumui užtikrinti bus atidaryti papildomi įėjimai, valdomi lankytojų srautai, rūpinamasi saugaus atstumo laikymųsi bei apsauginių priemonių dėvėjimu.

„Esame labai patenkinti, kad pagaliau buvome išgirsti. Jau daugiau nei penkis mėnesius negalėjome pakviesti žiūrovų į areną. Leistas žmonių kiekis tikrai nėra didelis, bet šis sprendimas yra pirmas žingsnis sugrįžti į normalų gyvenimą. Imsimės visų priemonių, kad užtikrintume maksimalų saugumą arenoje“, - kalbėjo Panevėžio „Cido“ arenos direktorius Tomas Inčikas.

Primename, kad „Cido“ arena, kurioje „Lietkabelis“ žaidžia namų rungtynes, į Vyriausybę kreipėsi dar prieš porą savaičių. Panevėžio arenos laiške buvo teigiama, kad arenoje yra daug saugiau nei parduotuvėse, nes pastatas yra turi 20 lauko įėjimų, gerą vėdinimo sistemą ir didžiulį plotą. Arena siūlė žiūrovus sodinti į kas dešimtą vietą, kvietė renginiuose dalyvauti policiją, o pačius renginius siūlėsi organizuoti neatlygintinai.

Egidijaus Kriaučiūno nuotrauka

„Lietkabelio“ klubo generalinis direktorius Martynas Purlys teigia, kad pirmosios rungtynės, po naujo Vyriausybės sprendimo įsigaliojimo, bus užpildytos maksimaliu leistinu sirgalių skaičiumi. Tuo metu visi, kurie rungtynių su Vilniaus „Ryto“ ekipa gyvai stebėti dar negalės, turės progą jose dalyvauti virtualiai.

Džiaugiamės Vyriausybės sprendimu – tai turėjo būti padaryta dar anksčiau. Pasaulyje yra jau ne vienas puikus atvejis su saugiais koncertais ir renginiais, todėl labai džiugu, jog valdžia atsižvelgė į mūsų prašymus. Mačas su „Rytu“ bus vienas pirmųjų LKL mačų su fanais šiemet. Norime atsidėkoti abonementų turėtojams už jų meilę klubui, todėl jie į areną grįš pirmieji“, - teigė klubo „Lietkabelis“ direktorius Martynas Purlys.

„Rungtynėse su „Rytu“ taip pat ir didžiulę ekranų siena, kur sirgaliai gali prisijungti per „Zoom“ programėlę ir palaikyti virtualiai. Tai labai padeda ir motyvuoja, sudaro papildomą ryšį su sirgaliais. Panevėžyje turėti tokią inovaciją, kuri prilygsta net NBA ir šiuolaikinėms tendencijoms, mums, kaip komandai, yra be galo didelė paspirtis ir pasididžiavimas“, - pridūrė M. Purlys.

Karolio Kavolėlio nuotrauka