Balandis „Cido“ arenoje – mados mėnuo

2017-04-05

Atėjus pavasariui ir taip ilgai lauktoms saulėtoms dienoms norisi atsinaujinti savo garderobą bei tinkamai pasiruošti šiltajam sezonui. Tai bus galima lengvai padaryti net dvejose dizaino mugėse „Šopturgis“ ir „Design for Life“, įvyksiančiose „Cido“ arenoje balandį.

Balandžio 8 dieną miesto stileivos rinksis „Šopturgyje“ – mugėje, skirtoje išskirtinumą vertinantiems žmonėms. Čia lankytojai galės įsigyti originalių drabužių, aksesuarų ar papuošalų, prekių mažiesiems bei malonių smulkmenų namams. Kiekvienas mados mylėtojas turės galimybę pabendrauti su jų kūrėjais, susitikti su dizaineriais ir menininkais bei smagiai praleisti laiką.

„Po „Šopturgio“ stogu suburiamas didžiulis kolektyvas talentingų Lietuvos menininkų – šį kartą jų susirinks apie šimtą, – kalbėjo ne pirmus metus vykstančio renginio organizatorė Ingrida Žitkuvienė. –Savo gaminius pristatyti atvažiuoja ne tik mados namai ar prekių ženklai, bet ir jauni, perspektyvūs kūrėjai. Didžioji dalis mūsų prekių yra rankų darbo gaminiai, tačiau darome pakankamai griežtas atrankas dalyviams – norime, kad lankytojas įsigytų tik kokybiškus ir išskirtinius gaminius.“

Mėnesio pabaigoje, balandžio 29-ąją arenoje mados mėgėjus džiugins dizaino ir grožio mugė „Design for Life“. Jau antrus metus vykstančiame renginyje dalyvaus daugiau nei 100 kūrėjų iš visos Lietuvos. Dizaineriai pristatys savo neeilinius darbus pavasario-vasaros sezonui ir asmeniškai patars, kas lankytojui tinka labiausiai. Grožio specialistai pasiūlys naujausias, dar visai neseniai Lietuvoje atsiradusias priemones. Mugės svečiai taip pat galės įsigyti originalių prekių namams ar stilingų drabužių mažiesiems.

Renginio „Design for Life“ organizatorė Kristina Baltrukėnaitė įsitikinusi, jog tai – išskirtinis, madą ir grožį apjungiantis renginys.

„Mada ir grožis yra aktualiausios sritys kiekvienai savimi besirūpinančiai moteriai, ypač dabar, pavasarį, kai noras atsinaujinti ir pradžiuginti save maloniomis smulkmenomis itin stiprus, – šypsosi organizatorė. – „Cido“ arenoje susirinks virš šimto kūrėjų, kurie siūlys ne tik unikalius, bet ir naujausias tendencijas atitinkančius drabužius, aksesuarus ar net namų interjero detales.“

Nors grožio ir dizaino mugės atrodo tik moterų džiaugsmas, K. Baltrukėnaitė pabrėžia, jog vyrai taip pat nebus nuskriausti – renginyje jų lauks didelis išskirtinų, originalių drabužių, aprangos detalių bei aksesuarų pasirinkimas.

Mugės metu vyks Tarptautinis vaikų ir jaunimo mados festivaliskonkursas ,,Coliukė 2017″ – čia bus pristatomos vaikų ir jaunimo drabužių kolekcijos, vyks individualus saviraiškos konkursas ir kitos pramogos.