„Lietkabelio“ rungtynes nevaikiškai pristatė šešerių metų krepšinio fanas

2017-04-04

Savaitgalį „Cido“ arenoje vykusi dvikova tarp Panevėžio „Lietkabelio“ ir Klaipėdos „Neptūno“ pasižymėjo išskirtiniu debiutu. Ko gero, jauniausiu komandos pristatytoju Lietuvos krepšinio lygos istorijoje tapo šešerių metų Tijus Jokūbas, nevaikiškai griausmingu balsu užvedęs krepšininkus ir sirgalius įnirtingai kovai.

Sirgaliai neliko abejingi Tijaus Jokūbo raginimams audringai palaikyti miesto komandą. Su jų pagalba „Lietkabelis“ šventė sunkią, jau 21-ąją pergalę „Tete-a-Tete Casino – LKL“ sezone.

Visame mačo pristatyme daug dėmesio teko mažiesiems: didžiuosius krepšininkus į aikštelę palydėjo Panevėžio krepšinio mokyklos auklėtiniai, o Lietuvos himną nei kiek nevirptelėjusiu balsu sudainavo septynerių metų Domilė.

Palaikyti „Lietkabelio“ krepšininkus bei pasimėgauti stebinančiais rungtynių pristatymais plūstantys panevėžiečiai svariai prisidėjo ir prie šiemet užfiksuoto visų laikų LKL lankomumo rekordo. Šį sezoną susidomėjimas „Lietkabelio“ rungtynėmis daugiau nei du kartus didesnis, palyginti su praėjusiais metais – į Panevėžio areną vidutiniškai susirenka 3400 sirgalių. Tai yra trečias geriausias rezultatas lygoje.

„Lietkabelio“ klubo ir „Cido“ arenos atstovai žada, kad staigmenų krepšinio rungtynėse netruks iki pat sezono pabaigos.

Tijaus Jokūbo rungtynių pristatymas: